Broker ubezpieczeniowy.

Taka praca ma sens.

Dołącz do zespołu i spełniaj się zawodowo.

Każdego dnia możesz realizować projekty, które dają wsparcie
i poczucie bezpieczeństwa tym, którzy tego potrzebują.

Sposób na stabilną pracę

Agent/broker ubezpieczeniowy

Jeżeli cenisz sobie niezależność i poszukujesz satysfakcjonujących możliwości finansowych, to mamy dla Ciebie doskonałą ofertę.

Mieszkasz w Hagen (NRW) lub najbliższej okolicy, jesteś kobietą/mężczyzną ambitną/ym, o wysokiej kulturze osobistej, lubisz się uczyć i chcesz się rozwijać zawodowo - to my oferujemy Ci u nas pracę w przyjemnej atmosferze o ugruntowanej na rynku ubezpieczeniowym pozycji, zapewniając przyuczenie do zawodu, materiały i szkolenia branżowe, motywacyjny system wynagrodzeń a także możliwość awansu zawodowego.

Opis

Łatwo nawiązujesz/utrzymujesz kontakty z ludźmi i lubisz z nimi rozmawiać? Myślisz o zmianie pracy lub szukasz dodatkowej? Pracujesz wyłącznie dla tylko jednej firmy ubezpieczeniowej (agent wyłączny) lub zorganizowanej sprzedaży strukturalnej, ale chciałbyś być od nich niezależny? Bądź swoim własnym szefem i pracuj tak, jak Ci wygodnie! Zostań profesjonalnym agentem/brokerem ubezpieczeniowym, oferuj swoim klientom najlepszą jakość obsługi i całą gamę produktów ubezpieczeniowych.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • chcesz prowadzić działalność gospodarczą
  • chcesz mieć realny wpływ na wysokość osiąganych zarobków
  • chcesz samodzielnie decydować o swoim czasie pracy
  • chcesz zacząć z nami współpracę i ewentualnie połączyć ją ze swoją obecną pracą

Co zyskujesz:

  • pomożemy Ci w otworzeniu własnej działalności gospodarczej - aby rozwinąć swoją firmę, nie musisz mieć wkładu własnego i doświadczenia
  • udostępnimy Ci narzędzia do sprzedaży i obsługi zdalnej
  • otrzymasz od nas indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych
  • możesz liczyć na nasze wsparcie marketingowe: prowadzenie strony internetowej, materiały reklamowe, wyposażenie biura i wiele więcej

Jakie będą Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, zdrowotnych oraz finansowych
  • doradztwo i budowanie długofalowych relacji z klientem
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klienta (to dodatkowy atut, ale jeżeli takiego nie masz a czujesz, że praca z ludźmi to Twoje powołanie - zapraszamy)
  • przedsiębiorczości, zdecydowania, ambicji
  • dużej motywacji do pracy
  • nastawienia na cel, konsekwencji w działaniu
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • łatwego uczenia się
  • znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych a także podstawowych programów tj. Word, Excel, Outlook itp.
  • wykształcenia minimum średniego (warunek konieczny)
  • prawa jazdy (jeździmy do klientów, lub obsługujemy ich zdalnie)

Typ umowy:

Samozatrudnienie

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy agenta/brokera ubezpieczeniowego? Wypełnij formularz i wyślij.

Dane osobowe(erforderlich)
Adres:(erforderlich)
e-mail(erforderlich)